girl, rose, gift, present, holiday
bear, flower bear, girl, gift, room, present, lamour, woman

Jedinečné a stylové dárky, které zapůsobí na každého

POMÁHÁME VÁM VYTVÁŘET VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY

girl, woman, rose, roses, gift, present, hands

De Lamour Medvídek z růží

Dekorativní medvídek ručně vyrobený z růží, které vydrží věčně.

Kolekce růží De Lamour

Ručně vyrobená z lesklých růží, které vydrží po celý život

bear, flower bear, gift, woman, girl, hands
woman, girl, gift, bear, flower bear, room
man, boy, bear, flower bear
gift, roses, wine, champagne, table, holiday

Naše historie

Kvalita a pečlivost

Nápad přišel v roce 2018, kdy Kiryl, generální ředitel společnosti De Lamour Presents, hledal dárek pro svou přítelkyni. Kiryl objednal několik "věčných" květin a byl zklamaný špatnou kvalitou a nedostatkem spolehlivosti v květinářském průmyslu.

Celá situace inspirovala Kiryla, aby vzal věci do svých rukou a začal vytvářet jedinečné dárky. Rozhodl se také přidat do obalu vločky, aby po otevření krabice vytvořily překvapivý efekt.

Jak De Lamour & Bears rostl, do nabídky se přidaly další speciální dárky. Tak se z De Lamour & Bears stala společnost De Lamour Presents.

Všechny naše dárky se vyrábějí s použitím vysoce kvalitních materiálů. De Lamour představuje medvídka z růží vyrobeného ze syntetických růží, které vydrží celý život bez nutnosti péče! Žádné starosti o přírodě, náš medvídek je recyklovatelný.

Proces výroby v De Lamour Roses je unikátní! Nejprve použijeme speciální techniku, díky níž se okvětní lístky stanou lesklými. Poté ručně umístíme každý holografický okvětní lístek tak, aby růže vypadaly poutavě! Každý dárek je jedinečný a je vyroben tak, aby vydržel po celý život, takže Vašemu blízkému bude každý den připomínat, jak moc on pro Vás znamená!

Vyjádřete svou lásku beze slov s De Lamour Presents

dress, woman, girl, gift, roses, room, table, champagne, hotel, wine
dress, woman, girl, gift, bear, flower bear, room, bed

Máte zájem o spolupráci?

De Lamour Presents - neustále se vyvíjející značka, která chce, aby byl každý, kdo obdrží dárky De Lamour, byl šťastný. Naše sociální sítě jsou kombinací krásy, stylu, inspirace a jedinečných nápadů, které rádi sdílíme s lidmi.

Pokud jste blogger nebo člověk, který inspiruje a přitahuje pozornost nebo spojuje komunitu kolem sebe, přidejte se k nám!

Pokud máte vlastní značku a máte zájem o PR aktivity nebo chcete vytvořit inspirativní obsah, který podpoří prodej, napište nám e-mail!

lamour.cooperation@gmail.com
+48 537 773 423

Máte otázky?

Naše kontakty

Telefon

E-mail adresa

shop@lamourbears.com

WhatsApp

Často kladené otázky

Najděte perfektní dárek na našem instagramu

Najděte dárek pro své nejbližší, nechte se inspirovat De Lamour Presents.

Odebírat

Zaregistrujte se a získejte nejnovější informace o prodeji, nových verzích a mnoho dalšího. Buďte první, kdo se dozví o nejnovějších zprávách, tajných prodejích, akcích a dalších věcech!

girl, woman, city, buildings, rose, gift, present
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Další používání těchto webových stránek znamená, že s ními souhlásíte.
Ok
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Další používání těchto webových stránek znamená, že s ními souhlásíte.
Ok
payment, tpay.com, dotpay, MasterCard, Visa, blik

Obchod

O naší společnosti

Kontakt

lamourpresents.com@gmail.com

Pracujeme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

2018 - 2021 ©De Lamour Presents. Všechna práva vyhrazena.